Florbal ve Znojmě

Stejně jako starší kategorie, tak i mladší žáci měli svůj turnaj ve Znojmě, který se konal 9.12. 2016. Do skupiny nám byly nalosovány ZŠ Šumná, kterou jsme porazili 4:3. Se ZŠ náměstí republiky jsme prohráli 5:1 po poločase 1:1, kdy nás soupeř ve druhé půli jasně přehrál. Poslední zápas byl dlouho vyrovnaný, nakonec jsme prohráli 2:1 a obsadili 3. místo ve skupině. Střelci branek: Horák V., Jobánek R. 2x, Hořčica M. 2x, Svoboda R. Klukům děkuji za dobrou reprezentaci školy a doufám, že to pro ně byla cenná zkušenost a užili si hru. Školu reprezentovali Horák V., Jobánek R., Hořčica M. , Svoboda R., Krontorád Martin, Krontorád Marek, Skalický F., Uhlíř T., Drzymalla B., Lorenc J., Drozd M., Stix O.