Zařízení školního stravování zajišťuje:

• stravování žáků v souladu s vyhláškou o školním stravování vyhl. č. 107/2005 Sb.;
  • stravování vlastních zaměstnanců vyhl. č. 84/2005 Sb. a stravování cizích strávníků;
  • vaří pro děti naší školy, zaměstnance školy, bývalé zaměstnance i pro ostatní strávníky;
  • zařízení školní jídelny poskytuje obědy i pro místní seniory včetně rozvozu;
  • vaří se jeden druh oběda;
  • připravujeme svačiny pro 1.–5. ročník, který se vozí do tříd.

Provoz školní jídelny:

• provozní doba v průběhu školního roku je od 6:00–14:30 hodin.

Přihlašování stravy:

• dítě přihlašuje rodič nebo jeho zákonný zástupce po odevzdání vyplněné přihlášky ke stravování, kterou dostane v kanceláři ŠJ, nebo na stránkách školy;
  • přihlášení lze provést nejpozději do 14.00 hodin na následující den.

Platby a vyúčtování:

• stravování musí být uhrazeno předem (inkasem, bankovním převodem, hotově jen ve výjimečných případech a pouze v pokladních hodinách) každé pondělí 7:00–15:00 hodin, nejpozději do každého 30. dne v měsíci na následující měsíc;
  • inkasní způsob – inkasuje 20. dne na následující měsíc, např. 20. 8. na září; je nutno dát souhlas ve své bance s inkasem ve prospěch účtu: 123-4403990297/0100 a tuto skutečnost s číslem Vašeho účtu nahlásit ve ŠJ.

Cena svačiny:

• svačinka do školy 25 Kč.

Cena oběda:

• žák 7–10 let 32 Kč;
  • žák 11–14 let 35Kč;
  • žák 15 a více let 36 Kč;
  • zaměstnanci 25 Kč;
  • zaměstnanci bývalí 45 Kč;
  • cizí strávníci 98 Kč;
  • cizí strávníci s rozvozem 114 Kč.
Výdej obědů:
  • pro cizí strávníky a rodiče v první den nepřítomnosti žáka od 11:00 do 11:30 hodin;
  • hlavní výdej obědů pro žáky od 11:40–14:00 hodin;
  • každý strávník má čip a ten používá u výdeje.

Odhlašování stravy:

• odhlašování obědů se provádí den předem do 14:00 hodin;
  • první den nemoci má strávník nárok si vyzvednout stravu za sníženou stravu do jídlonosiče v době od 11:00–11:30 hodin ve ŠJ a ostatní dny je třeba odhlásit prostřednictvím Bakalářů/Strava, emailem: krulovam@zsmiroslav.cz, nebo telefonicky na telefonním čísle: 515 333 173.

Objednávání a odhlašování stravy po internetu v aplikaci Bakaláři OnLine

V levém sloupci zvolíte záložku „Strava“, otevře se Vám karta Vašeho dítěte, zde již můžete odhlašovat.

1. Aplikace Vám umožní přístup odhlášky do 14:00 hodin na následující den. Můžete využívat i jiné funkce, které služba nabízí.
  2. „Strava“ je pouze ve webové aplikace Bakaláři mezi školou a rodinou, v mobilní aplikaci Bakaláři OnLine zatím ne.
  3. Strávníci jsou na obědy přihlášeni trvale. Pro odhlášení stravy vyberete den a zrušte označení (fajfku) kliknutím do čtverečku vlevo před obědem. Podobným způsobem můžete odhlášený oběd označením čtverečku znovu přihlásit.
  4. Každou změnu musíte ODESLAT!
  5. Po odeslání objednávky se zobrazí hlášení v zeleném nebo červeném proužku, potvrzení uložení objednávky nebo odmítnutí objednávky. Tím je objednávka dokončena.

Vedoucí školní jídelny
Marcela Krulová