Odpoledne s kamarády z Ukrajiny

V pondělí 31.1. jsme odpoledne strávili společně s kamarády z Ukrajiny, našimi spolužáky. Sešli jsme se ve škole. Pár spolužáků připravilo třídu a vyzdobilo ji. Ostatní připravovali ve školní kuchyňce palačinky a jednohubky. Ukrajinské děti připravili doma jídlo, které se jí na Ukrajině. Když jsme se sešli všichni ve třídě, hráli jsme nejprve hry na seznámení. Při jedné z nich jsme si vzali každý z nás obrázek, a vyprávěli, proč nás každého tento obrázek charakterizuje. Taky nás bavilo “BINGO,” při kterém jsme hledali někoho, kdo nám odpověděl na otázku, která byla napsaná na papíře. Kdo měl kladnou odpověď, podepsal se nám. Protože se toto setkání mělo uskutečnit před vánočními svátky, měli jsme pro ukrajinské kamarády připravené dárky. Ale kvůli velké nemocnosti jsme setkání museli přeložit. A tak po hrách jsme rozdali dárky a vrhli se na jídlo. Hráli jsme hry, jedli jídlo, pili čaj a byla legrace. Všichni jsme si to užili. Paní učitelky měly dobrý nápad a akce se skvěle povedla.

Martina Klaková a Silva Procházková, 8.B

HTML galerie Zonerama