Projektové dny 25.a 26.6.2019

IMG_5125Letošní projektové dny se konaly v úterý 25.6. a ve středu 26.6. v okolí školy a letního kina za krásného počasí. Téma, které se promítlo do těchto projektových dnů, bylo POVOLÁNÍ. Každé stanoviště se tedy neslo v duchu jiného povolání. Žáci působící na stanovištích se snažili co nejvíce přiblížit podstatu jimi vybraného povolání a naučit ostatní nové věci. A toto se jim také povedlo. Byla zde stanoviště cukrářů, lékařů, parkouristů, popelářů, herců, policistů, sportovců, zoologů, zedníků a švadlen. Na každém z těchto stanovišť se plnily jak pohybové, manuální, tak vědomostní úkoly, které měly ověřit jak fyzičku, tak vědomosti. Záměrem projektových dnů nebyla jen ukázka různých pracovních oborů, ale také seznámení mladších žáků se staršími. Dětem se tyto dny líbily a odnáší si z nich spoustu zážitků, nových přátel i vzpomínek. I žáci, deváťáci, pracující na stanovištích si tyto dny patřičně užili. Celkově se nám tedy letošní projektové dny povedly a chtěli bychom poděkovat všem zúčastněným za snahu a pomoc.

Eva Skočovská, 9.B