Okresní finále ve florbalu

IMG_ finále florbal 14.1. 2016Ve čtvrtek 14.1. 2016 se ve sportovní hale ve Znojmě sjely nejlepší celky ze skupin včetně naší školy. První zápas jsme zaslouženě remizovali se ZŠ Přímětice 3:3 (Marek 3x). Druhý zápas se ZŠ Pražská Znojmo byl mnohem těžší a byl v jednoznačném duchu, protože soupeř nás přehrával ve všech činnostech a zvítězil 6:0. Třetí zápas se nám herně nevydařil a prohráli jsme se ZŠ JUDr. Josefa Mareše Znojmo 4:2 (Škuta, Čech). Nejzajímavější a nejpovedenější zápas jsme sehráli s posledním soupeřem ZŠ náměstí Republiky Znojmo. Celý zápas se skóre měnilo a po divoké přestřelce se soupeři rozešli smírně po remíze 5:5 (2x Čech, Marek 3x). Poslední branka padla 2 sekundy před koncem do soupeřovy branky a kluci ukázali, že zápas končí až se závěrečným hvizdem rozhodčího. Celkový výsledek je tedy 5. místo na znojemském okrese za což patří klukům velké poděkování a přeji jim ať jim sport přináší zážitky, hlavně ty pěkné. Školu reprezentovali Kopečný J., Muška V., Marek F., Škuta P., Pelc P., Habrle R., Čech O., Krul L., Hrb F.

Za ŠSK Miroslav Dostál Marek