Barborková sobota

Barborková sobota 28.11.2015

V sobotu 28.11. odpoledne využili malí i velcí návštěvníci naše pozvání a přišli se vánočně naladit na tradiční akci s názvem Barborková sobota. Nabídka byla velice pestrá.

• Hosté si na jarmarku nakoupili spoustu vánočních ozdob, dárků, přání a drobností  vyrobených našimi žáky v hodinách pracovních činností a výtvarné výchovy.
  • V mikulášových dílničkách měli na výběr z 12 ozdob, které si za pomoci našich žáků  vlastnoručně zhotovili.
  • Pokud šli za vůní čerstvé kávy a vánočního čaje, čekalo na hosty malé občerstvení  ,,Všeho dobrého slaného a sladkého“ , které připravili maminky a babičky našich žáků.

Velké poděkování patří všem žákům i učitelům, kteří celou akci pečlivě připravili a zorganizovali,  maminkám a babičkám za připravené dobroty a v neposlední řade všem, kteří Barborkovou sobotu podpořili svou účastí.

Kolektiv učitelů ZŠ Miroslav