Pohár rozhlasu

2.5. jsme se s vybranými chlapci 6.-9. ročníku vydali na atletické závody do Znojma. Někteří jeli na své první závody a zažili trochu stresu na startovní čáře, jiní už tuto zkušenost měli a věděli do čeho jdou. Letos byla příprava na závody mnohem těžší z důvodu rekonstrukce školního hřiště. Přesto jsme ostudu rozhodně neudělali. Starší i mladší chlapci skončili na 7. místě. Vyzkoušeli si tartanový povrch a mnozí z nich překonali svůj osobní rekord v disciplíně. Soutěžilo se v běhu 60m, štafeta 4x60m, 1000m, 1500m, skok vysoký, skok daleký, hod míčkem, vrh koulí. Tomáš Ludvík překonal školní rekord v běhu na 60m z roku 2011 výkonem 7,5s. Zároveň byl také celkově druhým závodníkem v počtu získaných bodů. Honza Mach hodil míčkem 44,85m, David Trinh vrhl koulí 10,01m a skončil ve své disciplíně čtvrtý. Takto by se dalo pokračovat dál, nerad bych na někoho zapomněl. Každopádně si kluci vyzkoušeli lepší podmínky i konkurenci při závodech. Kompletní výsledky jsou na stránkách www.poharrozhlasu.cz. Za mladší žáky školu reprezentovali Matěj Urbášek, Tibor Konečný, Adam Jelínek, Platon Laptanovich, Jan Mach, Matyáš Vrba, Adam Trinh, Adam Jarolímek. Za starší David Trinh, Jan Jaroš, Tomáš Ludvík, Tomáš Bauer, Štěpán Slepánek, Václav Musil, Samuel Cyprich, Štěpán Varga, Koncký Josef, Koncký Ladislav. Všem chlapcům děkujeme za výbornou reprezentaci školy a přejeme hodně dalších sportovních zážitků.

Mgr. Marek Dostál, Mgr. Jaroslav Máca

Ve čtvrtek 4.5. se žákyně 9.ročníku zúčastnily atletické soutěže o Pohár českého rozhlasu, který se konal na stadioně ve Znojmě.

Školu reprezentovaly:

Štafeta 4×60:  Procházková Andrea, Pešáková Aneta, Málková Ema, Nováková Natálie

Běh 60 m: Pešáková Aneta, Procházková Andrea, Nováková Natálie

Běh 800 m: Pecová Vanessa, Málková Ema, Čurdová Karolína

Skok vysoký: Málková Ema, Vlachová Veronika

Skok daleký: Vlachová Veronika, Čurdová Karolína, Pecová Vanessa

Vrh koulí: Vlachová Veronika, Nováková Natálie, Drabiková Markéta

Holkám děkuji za aktivní přístup, reprezentaci školy a za hezké dopoledne.  Přeji vám, aby odhodlanost soutěžit, bojovnost a odvaha vás doprovázeli i nadále.