Pohár FAČR 2023

Naše škola se zúčastnila fotbalového turnaje v kopané žáků 8.-9. tříd a to 13.11. na UT v Ivančicích. Za nevlídného počasí nás uvítal pořadatel a po rozcvičení jsme se mohli dát do prvního zápasu se ZŠ Zbýšov. Zápas se nám nepovedl. Soupeř byl mnohem lepší ve všech směrech a zaslouženě zvítězil v poměru 9:0. Další zápas s Veverskou Bítýškou už opticky vypadal vyrovnaněji, přesto se nám nepovedlo vstřelit branku a prohráli jsme 2:0. Poslední zápas s Těšany se vyvíjel dobře, vedli jsme už 2:0, bohužel toto vedení jsme neudrželi a zápas skončil remízou 2:2. Snad se bude příště klukům dařit lépe a motivuje je to v tréninku. Naši školu reprezentovali Mach J., Balík J., Kuřitka P., Málek K., Čiháček S., Jelínek M., Jelínek F., Nečas T., Frank N., Bogner P., Mikeš M., Musil V., Filipi D., Vlček T., Hajzner F.

vedoucí družstva Mgr. Marek Dostál