NOVÉ HŘIŠTĚ A “BUBLIFUKIÁDA”

Jedním z dárků, které jsme obdrželi první školní den, byl bublifuk. Prý, abychom se naučili správně dýchat! V den slavnostního otevření nového hřiště jsme se vydali omrknout přípravy na tu velkou slávu a hned u vstupu jsme dostali od organizátorů nafukovací balónky s logem města. Na hřišti se nám moc líbilo, a tak jsme zůstali a uspořádali jsme si soutěž o největší bublinu z bublifuku. Místo míčů létaly na hřišti různě velké bubliny. Která byla ta největší, se nedalo změřit. Některým se podařilo nafouknout i balónky.
A tak se nad novým hřištěm vznášely bublinky i nafukovací balónky. To byla paráda! A tolik radosti! Nakonec jsme si zasportovali s míči, které ležely připravené u sítě. V době, kdy probíhalo slavnostní otevření nového hřiště, jsme seděli ve školní jídelně a pochutnávali si na dobrém obědě. “Otevření” jsme měli za sebou.

Mgr. Olga Široká

HTML galerie Zonerama