Laskavé dostaveníčko se seniory

Laskavý týden v přípravce vyvrcholil dostaveníčkem se seniory v miroslavském Domě s pečovatelskou službou. Přátelské posezení ve školní jídelně bylo ve znamení jídla, jak jinak. Jídlo je dar, dodává energii, potěšení, sílu a radost. A to bylo také cílem našeho setkání. Kromě povídání o zdravém stravování, jsme si společně zacvičili, zahráli  a zasoutěžili o nejveselejší toust k svačině. Vyhráli všichni, neboť všechny zhotovené tousty se povedly. Moc jsme se nasmáli při vymýšlení názvů svého díla. Babičky byly velmi šikovné, kreativní a vtipné. Bylo nám s nimi fajn. Při loučení jsme je podarovali upečenými srdíčky z lineckého těsta.
Srdíčka dostaly od nás i paní kuchařky ze školní jídelny jako poděkování za chutné zdravé svačinky a obědy, které pro nás každý den s láskou připravují.

Laskavci z přípravky

HTML galerie Zonerama