Pomáháme přírodě

Jaro se probouzí, všude kolem nás to kvete, voní. Jen tu a tam se objevují, a to ve stále větším množství, rozmanité druhy odpadků pohozených v trávě, pod keříky, ale klidně i přímo na chodníku ve městě. Žáci 1. stupně naší základní školy se proto i letos zapojili do celorepublikové akce Ukliďme Česko a vyrazili se svými paními učitelkami do terénu hned po velikonočních prázdninách, aby sesbírali alespoň část toho, co do přírody opravdu nepatří. Se svozem plných pytlů, a nebylo jich zrovna málo, nám pomohla Správa města Miroslavi a moc jim za spolupráci děkujeme. Velké poděkování ale patří především rodičům našich žáků, které své děti při těchto akcích podporují, všem pedagogům, kteří se s dětmi do úklidových akcí zapojují a samozřejmě i všem žákům, kteří se nebojí nasadit rukavice a vrhnout se do úklidu nepořádku nejen při školou organizovaných akcích.

Mgr. Jana Pavlů

HTML galerie Zonerama