Žákovská portfolia

Říjnové dopoledne žákům na II. stupni naší školy zpestřila návštěva studentů a pedagogů, v čele s Mgr. Alenou Putinovou, P-koordinátorkou podnikavosti, z Polytechnické střední školy v Kyjově. Tato šestičlenná delegace přijala pozvání a přijela našim žákům a učitelům ukázat, jak si mohou v digitální podobě tvořit vlastní žákovská portfolia svých dosažených úspěchů, dovedností, schopností a pokroků. Ty jim pomohou s uplatněním na budoucím trhu práce, respektive i při výběru školy, která je na jejich vysněná povolání bude připravovat. Poutavé vyprávění o nelehkých začátcích hlavních aktérů. o hledání příležitostí a nápadů, o realizaci projektu a v neposlední řadě i o práci v týmu snad motivovalo i naše žáky k tvořivé a kreativní práci.

Mgr. Jana Pavlů

HTML galerie Zonerama