Vize naší školy

Nevšední otázku, přímo na tělo, dostali Prototýpci ze 3.B. „Co bys ve škole změnil/a, kdybys byl/a ředitelem/kou naší školy?“ A poprali se s ní opravdu bravurně. Vžili se do své role a přemýšleli, co by změnili nejen ve škole, ale i kolem ní. Nezapomněli ani na školní družinu, školní jídelnu, školní zahradu. Vše shrnuli do dokumentu, který pak předali naší paní ředitelce, Mgr. Janě Kadlecové. Ta vše bedlivě prostudovala a přišla za dětmi na návštěvu přímo do „horkého křesla pro hosty“ a s dětmi diskutovala o tom, jaké vize naše škola má a co nového se připravuje ve spolupráci se zřizovatelem školy. Děti se seznámily s novými pojmy z oblasti finanční gramotnosti, malinko musely i počítat příklady s letopočty. Zjistili, že ne vše jde udělat, postavit a zařídit pomocí kouzelného prstýnku princezny Arabely. Paní ředitelce moc děkujeme za návštěvu a věřím, že budeme společně měnit naši školu v souladu s trendy moderní doby, ale zároveň budeme vycházet i z tradic, které nám ukazují novou cestu.

Mgr. Jana Pavlů

HTML galerie Zonerama