Ze školní družiny

IMG_20180921_134235Třetí školní týden v naší školní družině proběhly dvě velké akce. V úterý jsme MALOVALI NA CHODNÍKU se Sluníčkem z České pojišťovny, která nám věnovala materiál a odměny. Během dvou hodin se chodníky kolem školy rozzářily kresbami dětí a dělaly radost nejen jim, ale i všem kolemjdoucím.

V pátek jsme se vydali do Hasičského domu, kde nás mile přivítali, vše nám ukázali a trpělivě odpovídali na otázky dětí. Každý si mohl vyzkoušet oblečení, přilbu i stříkání z hadice.  Tím jsme zahájili projekt „ABY NIKDE NEHOŘELO“, ve kterém jsme se věnovali tématu bezpečného zacházení s ohněm.

Obě akce jsou již tradiční, těšíme se na ně, protože přinesou dětem vždy něco nového.

Za spolupráci děkujeme České pojišťovně v zastoupení paní Ludmily Janíčkové a Veroniky Janíčkové a místním dobrovolným hasičům, především bratrům Kozinovým, panu Kondlerovi a panu Karlovi za vynikající spolupráci.

Vychovatelky školní družiny.