Výlet páťáků i s rodiči

Na konci května jsme s sebou na výšlap a exkurzi do obce Havraníky v NP Podyjí vzali i rodiče a sourozence žáků 5.B třídy naší základní školy.  Spojili jsme tak výlet a rozloučení s 1. stupněm ZŠ, tedy s některými spolužáky a paní učitelkou, protože příští školní rok nás čekají noví spolužáci a některé žáky i nové školy. Výlet to byl vydařený, přálo nám krásné počasí  a vládla výborná nálada. Havraníky_05_2019 (3)Prošli jsme trasu z obce Havraníky přes krásné vřesoviště do Popic a dále na vyhlídku Sealsfieldův kámen. Cestou jsme řešili nový Quest (hledačku s tajenkami), jehož cílem bylo nalezení pokladu. Všechny děti poklad objevily a po návratu zpět do Havraníků jsme si pochutnali na dortu, který pro naši třídu připravila maminka paní L. Vlachová. Pozdní odpoledne jsme završili opékáním špekáčků a zpěvem písní u táboráku. Rodiče se také zapojili do organizování některých akcí, například večer pro děti připravili stezku odvahy, kterou si všichni moc užili, zač jim ještě jednou děkuji.

Mgr. Jana Benešová (tř. učitelka 5.B)