Vesmírná soutěž – výsledky

P1040321K Mezinárodnímu dni kosmonautiky vyhlásila 3.B  Vesmírnou soutěž pro všechny žáky naší školy. Potěšil nás velký zájem o tuto soutěž z řad žáků 2. – 6. tříd, kteří odevzdávali své vypracované odpovědi. Z nich jsme pak vybrali do slosování pouze ty správně a úplně zodpovězené.

Losováním výherce Vesmírné soutěže byla  pověřena p. uč. Volfová , protože  má narozeniny 12. dubna, tedy v den, kdy slavíme Den kosmonautiky. (Bohužel jsme nenašli v řadách pedagogických pracovníků nikoho s rokem narození 1961).

Tím šťastným vylosovaným výhercem se stala nakonec Gábinka Bauerová  z 2.A, která kromě Encyklopedie vesmíru  obdržela slibované překvapení, a tím byla fotografie amerického astronauta Feustela s vlastnoručním podpisem. Tu se nám podařilo získat přes Planetárium v Brně, kde byl astronaut Feustel na besedě (vyvezl do vesmíru postavičku krtečka).

Další překvapení přišlo nedlouho po slosování Vesmírné soutěže. Byl to balíček od pana ředitele Hvězdárny a planetária J. Duška, který kromě děkovného dopisu a tlusté knihy poslal zdarma vstupenky do planetária na 3D program dle vlastního výběru.

Rozhodli jsme se proto odměnit všechny úspěšné řešitele Vesmírné soutěže exkurzí do Hvězdárny a planetária v Brně v úterý 25. června – vstupenky i autobus jsou zdarma.

Exkurze se zúčastní tito žáci: Gabriela Bauerová, Eliška Křečková, Eva Kadlecová, Jan Bartoníček, Klára Konupčíková, Adéla Lapešová, Martin Balík, Lukáš Kolek, Anna Halvová, Daniel Sůkal, Karel Kurka, Martin Hemžal , Martin Hlávka, Zuzka Balíková, Linda Šmídová, Sára Kadlecová, Stella Lišková, Sabina Balážová, Kateřina Bezděková a Johanka Sterziková.

Olga Široká a žáci 3.B