Vánoční čas v 2.A

Ryze vánoční atmosféru mohli zažít žáci 2.A třídy týden před vánočními svátky. Hned v pondělí si zahráli na cukráře a cukrářky. Zásluhou šikovných maminek si ozdobili perníčky a nemálo chutné linecké cukroví. Měli možnost si sami vytvořit Rafaelo kuličky. Vytvořené balíčky s vlastnoručně nazdobeným cukroví určitě potěší nejednoho „sladkomila“. V úterý čekal žáky vánoční turnaj ve vybíjené, ve kterém slavili úspěch. Tým s názvem Grinchové se umístil na20191220_094049 krásném prvním místě. Za vítězství, ale i účast v turnaji si všichni žáci zasloužili sladké odměny. A o to více si v pátek společně celá třída užila třídní vánoční besídku. Žáci si zkusili některé vánoční tradice, zhlédli vánoční pohádku, ale největší radost měli z příchodu Ježíška, který byl letos opravdu velmi štědrý!! Úsměv na tváři jim vykouzlily knížky a deskové hry, které ještě během vánoční besídky museli bedlivě prozkoumat.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na uspořádání pohádkových Vánoc v 2.A!

Mgr. Vladimíra Vančurová