Úspěšný McDonalds cup

IMG_4980Naši chlapci vyhráli 28.4. skupinu a postoupili do okresního finále ve starší kategorii, které se hrálo 11.5. ve Znojmě. Hrálo se ve dvou skupinách. Vítězové jedné skupiny hráli s druhým ze druhé skupiny a obráceně. Třetí ve skupině pak o 5. místo. Naši kluci remizovali 1:1 se ZŠ Šanov (branka  A. Janků). Tento zápas byl velmi dramatický, protože jsme doháněli jednogólovou ztrátu a to se  nám podařilo až v samém závěru po velkém tlaku na soupeře. Ve druhém zápase kluci změřili síly se znojemskou školou JuDr. Mareše. Tento soupeř byl nad naše síly a zvítězil 2:0. Na skóre jsme se umístili druzí ve skupině a hráli semifinále s další znojemskou školou ZŠ náměstí Republiky. Tento zápas byl velmi vyrovnaný, kluci vedli brankou M. Švejkara. Bohužel soupeř dokázal vyrovnat a na řadu přišly penalty. V nich byli úspěšní střelci Pelech D., Janků A., Horák V. a Pavlík T.J. Tento rozstřel byl pro nás vítězný. Postup do finále byl velkým úspěchem. Kluci zápas odehráli se ctí, ale na přemožitele ze skupiny znovu nestačili a podlehli mu 3:0. Družstvo přivezlo pohár a každý hráč obdržel medaili za druhé místo. Chci touto cestou všem hráčům znovu poděkovat za úspěšnou reprezentaci školy a popřát jim mnoho úspěchů nejenom ve fotbalovém životě. Školu reprezentovali Uhlíř T., Svoboda R., Pavlík T.J., Cyprich L., Horák V., Švejkar M., Pelech D., Janků A., Demuth A., Hanzel T.

Dostál M.