Soutěž ve sběru vysloužilého drobného elektrozařízení

Opět máme možnost jako škola, které není lhostejná ochrana životního prostředí, zapojit se doplakát soutěže ve sběru drobných vysloužilých elektrospotřebičů. Patronem soutěže je ekologický projekt recyklohraní, pro nějž celoročně sbíráme také vybité baterie /do školních baterkožroutů/ a vysloužilé cartridge a náplně do tiskáren.    Soutěž probíhá během celého měsíce března 2021. Pokud budete chtít přispět do soutěže, přineste, prosím, vysloužilé drobné elektrospotřebiče, které jsou uvedeny na plakátku, do budovy 1.st. ZŠ, nejlépe p. školníkovi Alexovi nebo po tel. domluvě p. uč. J. Pavlů.  Předem Vám všem moc děkujeme a s výsledky soutěže Vás seznámíme ihned po vyhodnocení soutěže v měsíci květnu.

Mgr. Jana Pavlů