Školní kolo recitační soutěže 19.2.2019

DSCF4683V úterý 19. února 2019 se uskutečnilo v malé budově I. stupně školní kolo recitační soutěže. Recitačního klání se zúčastnilo celkem 25 žáků 1.-5. ročníku, kteří soutěžili ve třech kategoriích. Velké poděkování patří porotě z  řad češtinářek II. stupně, p. uč. Ševčíkové, Schlesingerové a Teplíkové, za jejich nelehké rozhodování. Dále p. uč. Janě Pavlů, která celou soutěž moderovala, a v neposlední řadě děkujeme třídním učitelkám za přípravu recitátorů.

Výsledky školního kola:

I. kategorie – 1. ročník

1. místo      Tereza Formannová  (1.A)

2. místo      Matouš Bezděk  (1.A)

3. místo      Kryštof Janků  (1.A)

II. kategorie – 2. a 3. ročník

1. místo     Kristýna Novotná  (3.B)

2. místo     Vojtěch Hlávka  (2.A)

3. místo     Lenka Benešová (3.A), Adéla Lapešová  (2.A)

III. kategorie – 4. a 5. ročník

1. místo      Robin Lipovský (5.B)

2. místo      Sabina Balážová (5.A)

3. místo      Madlen Krulová  (5.A)

Gratulujeme!

regionálním kole recitační soutěže, která se uskuteční  7. března  v Miroslavi, budou naši školu reprezentovat tito žáci: Formannová, Bezděk, Benešová, Lapešová a Krulová.

okresním kole „Dětská scéna 2019“, které proběhne 26. března ve Znojmě, nás budou reprezentovat vítězové II. a III. kategorie: Novotná, Hlávka, Lipovský a Balážová.

Přejeme hodně úspěchů!

Mgr. Olga Široká