Školní akademie 20.6.2014

Více ve fotogalerii

20. června se uskutečnil již 18. ročník této tradiční školní akce žáků 1.-9. ročníků. Diváci zhlédli pestrou přehlídku tanců, scének a písniček. I když účastníky zastihla dešťová sprcha, nenechali se odradit a vytrvali až do konce. Úvod patřil dětem z MŠ Husova, poté se pódium hemžilo Šmoulíky, trpaslíky, piráty, broučky, vystoupil i houslista, žák 7.B, Erik Meisl, tančila se zumba, tančilo se se stuhami, třásněmi. Zazpívali i vítězové Miroslavského klíčku Klára Stixová ze 7.B, Vojta Kubíček z 8.B, Terezie Suchanová z 5. A. Žáci 9. ročníků se rozloučili tancem z muzikálu Pomáda. Na úplný závěr vystoupili i učitelé ZŠ s vtipným vystoupením na píseň To máme mládež. Akci konferovali Klára Stixová, Aneta Hrubá a Petr Weiss. Všichni účinkující i diváci, kterých stále přibývá, se těší na další ročník v r. 2016.

Vystoupení se žáky nacvičily p.učitelky: Benešová, Vráblíková, Hanzelová, Kopečková, Schlesingerová, Svobodová H., Svobodová J., Široká, Nohová, Bartůňková, Maiová, Novotná, Náhlíková, Šimšová, Klejdusová.

Mgr. Ludmila Schlesingerová