Radost z vysvědčení

IMG_20190131_112702 (1)Své úplně první vysvědčení si ve čtvrtek ze školy odnášeli naši pilní prvňáčci. Motivační jedničky si spokojeně přebírali z rukou svých třídních učitelek, které samozřejmě nešetřily chválou, ale     i doporučením, co by se dalo v tom nadcházejícím pololetí ještě vylepšit. Nechyběla ovšem ani sladká odměna, o kterou se postaraly maminky Skočovská a Matyšková. Dospělí své úspěchy velkolepě oslavují, proto jsme si tedy i my ve třídě společně připili dětským šampaňským na to, že jsme to první pololetí tak perfektně zvládli, naučili jsme se spoustu nových písmenek, z nich už čteme slova a věty, umíme psát slabiky i slova, počítáme bravurně do deseti. Čeká nás ale hromada další důležité práce, proto nesmíme zahálet a s chutí vykročit do nového pololetí. Držme tedy dětem palce, jsou moc šikovní a nejen jim, ale i jejich rodičům, kteří si zaslouží velké DÍKY za pomoc škole, ale i za vzornou domácí přípravu s dětmi nad úkoly, která nebývá mnohdy vůbec jednoduchá.

Mgr. Jana Pavlů