Putování kašpárka Pimprlete světem

kasparek Kašpárek Pimprle se narodil v Plzni, kde se mu moc líbí. Teď však dostal náš malý kamarád chuť cestovat, objevovat svět a poznávat nové kamarády. Chce poznat všechna krásná místa České republiky a dokonce se vydává na cesty i do zahraničí!  Nejdříve měl strach cestovat, protože rozumí jenom  česky. Ale naštěstí se dozvěděl, že děti, které mluví česky, bydlí nejen v České republice, ale po celém světě!

Dozvěděl se také, že tyto děti navštěvují české školy ve světe! Tak to už našemu kašpárkovi nebránilo nic v cestě.

V týdnu od 5.- 9. ledna zavítal Kašpárek také k nám do Miroslavi. Naše škola se zapojila do tohoto mezinárodního projektu spolu s šesti dalšími školami v ČR a děti Kašpárka provázely a seznamovaly s naší školou i městem. A jak návštěva dopadla si můžete již brzy prohlédnout ve fotogalerii. Cesty Kašpárka doma i v zahraničí můžete sledovat také zde.

Mgr. Olga Široká

Putování kašpárka Pimprlete světem 5.- 9.1 2015.