Pozvánka na oslavu 1. máje

Přijměte  pozvání na oslavu 1. máje na Základní školu Miroslav.

Součástí je oslava a výstava k 90. výročí otevření budovy Základní školy Miroslav, oslava a výstava k 60. výročí speciálního  školství v Miroslavi a k 10. výročí pod jednou střechou,  odhalení pamětní desky Františka Pospíšila, bývalého žáka naší školy, který se účastnil protifašistického odboje a v roce 1944 zahynul v koncentračním táboře.

K vidění bude historická třída, výstava věnovaná Františku Pospíšilovi a výstava historických artefaktů pana Martina Varmuži z Miroslavi s názvem “ Protektorát od začátku do hořkého konce“.

V rámci dne otevřených dveří můžete projít všechny tři budovy školy (budovu 1. , 2. stupně a školní družiny). K vidění budou i ukázky práce s dětmi, např. v nové učebně fyziky, chemie, programování robotů, hra na drumbeny, boomwhackery, výstava společenských her, třída věnována “Prototýpkům” a další.

Je připraveno drobné pohoštění.

Všichni jste srdečně zváni.

Pozvánka 1.5.