Postup do finále

IMG_20181122_080948V listopadu se konalo okresní kolo ve florbalu žáků 6.-7. tříd. Hrálo se ve třech skupinách, ze kterých postupoval vítěz a nejlepší tým ze druhého místa. To se nakonec podařilo našim klukům. Ale postupně, ve skupině jsme sehráli dvě utkání. Porazili jsme Šanov 7:1 a utkání se znojemskou školou ZŠ náměstí Republiky jsme prohráli 4:0. Nakonec celkové skóre stačilo k postupu do finále, ve kterém jsme byli jediná mimo znojemská škola. Kluci mohli těžko držet krok s fyzicky i technicky lépe připravenými soupeři, ale nevzdávali se a určitě zanechali dobrý dojem. Výsledky finále: 10:0 se ZŠ náměstí Republiky, 10:2 ZŠ Mládeže a vyrovnaný zápas 4:3 se ZŠ Pražská. Celkovým vítězem se stala sportovní škola ZŠ Mládeže a bude reprezentovat znojemský okres ve finále v Pohořelicích. Kluci skončili na celkovém čtvrtém místě. Naším nejlepším střelcem byl Radim Vala. Poděkování za přípravu hráčů patří panu učiteli J. Martínkovi, který vede kluky na trénincích. Naši školu reprezentovali Pitra L., Kopřiva Č., Hefr A., Hanzel T., Demuth A., Stašek K., Plechatý A., Čudan Š., Vala R.,  Dúbrava A. a J. Všem klukům děkuji za výbornou reprezentaci školy a přeji jim hodně sportovních úspěchů.

Mgr. Marek Dostál