Ples Základní školy Miroslav

CSCF5859V sobotu 27.ledna 2018 se konal ples Základní školy Miroslav. Předtančení nacvičilo 55 žáků 9. a 2 žáci 8. ročníku pod vedením p.uč. Kadlecové, p.uč. Šabatové a p.uč. Holcrové. Choreografii sestavila Adéla Jakubová a Erik Klempár, hudební podklad připravil David Holý. Celý ples hrála hudební skupina Dreams, která svými písněmi zvedla ze židlí celý kulturní dům. Velké poděkování patří p. Andree Novotné, Sdružení rodičů při ZŠ Miroslav a rodičům žáků 9. ročníku za přípravu plesu a výzdobu kulturního domu, sponzorům za příspěvky do tomboly a paní Světlaně Novotné, která obstarala květinovou výzdobu a upekla vynikající dort. Žáci pod vedením Erika Klempára připravili půlnoční překvapení, kdy tančili na směs písní od nejstarších po nejmodernější hudbu. Ples jsme si užili.

Kristýna Hlaďová a Erik Klempár, 9.A