Otvíráme „ Kavárničku ve škole“

coffee-2608864_1920Slovní spojení škola a káva asi u většiny lidí vyvolá barvitou představu učitelky s hrníčkem kávy o velké přestávce. Tentokrát, a zároveň poprvé, bychom rádi spojili školu a kávu s vámi v „ Kavárničku ve škole“.  A o co že vlastně půjde? Opravdu o posezení nás všech společně u dobré kávy, nad kterou se tak dobře povídá. O dětech, třídách, přestávkách, o tom, co a proč se ve škole děje. O tom, jak náročná je výchova dětí a jak náročné je vzdělání pro děti. A o všech problémech a radostech, které se kolem toho motají. Rádi bychom vám nabídli možnost společně si popovídat jinak, než na běžné rodičovské schůzce a přizvali k tomu i odborníky z těch oblastí výchovy a vzdělání, které považujeme za aktuální. Pokud vás tato nabídka zaujala, poznačte si datum 14. března v 16.30 hodin. Začátek programu v 17.00 hodin. Srdečně vás zveme na společné první posezení.

L.Biberlová