Světový den orientačního běhu

wod-logo-colorWP_20180524_11_15_44_Pro

Po celém světě 23. 5.2018 se konal World Orienteerig Day. Ke Světovému dnu orientačního běhu – WOD patřil také náš orientační běh zámeckým parkem, který pro naše žáky zorganizovali manželé Bednaříkovi společně se SVĆ Miroslav v pátek 19. května.

Žáci v doprovodu třídních učitelek obdrželi průkazky, vyslechli si instrukce, jak postupovat při závodě, jak zacházet s mapou a jak kleštičkami razit nalezené kontroly do průkazky. Postupně odstartovali do závodu a snažili se, co nejrychleji obíhat všechny kontroly na své trati. Tratě byly připraveny dvě podle věku žáků (krátká a dlouhá), jejich autorem byl ing. Bednařík. Po skončení běhu žáci dostali diplomy, propagační materiály s tematikou a sladkou odměnu lízátko.

Organizátorům patří poděkování za zdařilou akci. Žáci měli radost z běhu a pobytu v pěkném prostředí.

Výsledky:

KRÁTKÁ TRAŤ