Okresní kolo ve florbalu

IMG_3649Dne 5.12. se chlapci naší školy zúčastnili okresního kola ve florbalu a ve skupině narazili na ZŠ Mládeže a ZŠ Šumná. V prvním zápase statečně vzdorovali kvalitnímu soupeři ze sportovní školy a poločas skončil 2:2. Bohužel soupeř po poločase ještě přidal na aktivitě a zaslouženě zvítězil 6:2. Střelci branek Marek F., Škuta P. Druhý zápas se ZŠ Šumná byl pro nás jednodušší, protože kluci od začátku soupeře přehrávali a předváděli pěknou kombinační hru a po zásluze zvítězili 6:2. Střelci branek byli Mikeš J. 2x, Počarovský J., Marek F. 2x, Krontorád M. Vítězem skupiny se stala ZŠ Mládeže, která postoupila mezi nejlepší čtyři, naši kluci obsadili druhé místo a patří jim poděkování za dobrou reprezentaci školy. Turnaje se zúčastnili: Marek F., Škuta P., Hrb F., Kopečný J., Ryšavý L., Krul L., Vančura M., Krontorád M., Mikeš J., Hladík R., Počarovský J.

Za ŠSK Dostál Marek