Okresní kolo ve florbalu – starší kategorie – 12.12.2014

Týden po mladší kategorii následoval turnaj starších žáků.

Prvním soupeřem byla ZŠ Šumná, která prohrála svůj předchozí zápas 13:0. Vstup do zápasu se však soupeři povedl lépe a první půli vyhrál 2:0. Do druhé půle se udělalo několik změn, což vedlo k větší aktivitě a otočení výsledku na konečných 4:3 v náš prospěch. Střelci branek byli Patočka T., Priml P. 3x.

Druhý zápas se znojemskou školou JUDr. Mareše byl opět vyrovnaný a velmi dramatický, protože se hrálo o celkového vítěze skupiny. Nakonec po velmi obětavém a bojovném výkonu náš tým prohrál 3:4, takže jsme obsadili 2. místo ve skupině. Střelci branek – Schubert J., Vacek M., Žák F.

Děkuji klukům za výbornou reprezentaci školy a týmové pojetí. Školu reprezentovali: Schubert J., Vacek M., Žák F., Patočka T., Priml P., Kratochvíl T., Pelc P.