Neny aneb najdi svou cestu

20171222_113632Je mnoho způsobů jak si předávat informace, zvláště ty, které nás mohou poznamenat na celý život, které nám napomohou splnit si určitý sen, ujasnit si vlastní cíl, nalézt vlastní potenciál. Tuto cestu si musí najít každý sám, ale je dobré, když nám někdo předá vlastní zkušenosti a nabídne techniky jak všeho docílit.

Toto a mnohem více do svého programu NAJDI SVOU CESTU zakomponoval i český raper NENY, který na naší školu zavítal 22.12.2017.

Žákům 5.- 9. ročníku popovídal o svém ne lehkém životě, svých snech, úspěších i pádech. Jeho vystoupení bylo nabito energií, proloženo řadou autorských písní. Do programu se zapojili i žáci, kteří se mohli otevřeně ptát na vše, co je zajímá; měli možnost ukázat, co umí. V závěru programu se vyfotit, získat autogram či si osobně s Nenym popovídat.

A tím to neskončilo! Dále mohou s Nenym komunikovat prostřednictvím sociálních sítí. Pro další podporu a motivaci byl vytvořen FB profil na adrese http://www.facebook.com/najdisvoucestu, kde mohou žáci komunikovat i s kamarády stejného zaměření, získat řadu informací k podpoře osobního rozvoje.