Návštěva předškoláků

2713757D-0E92-4007-A92F-E638CA37AF6EVe středu 23.3. a v pátek 25.3. nás poctily svojí návštěvou děti z miroslavských mateřských školek Sluníčko a Pastelka. Jednalo se o předškoláky, kteří v září usednou do lavic prvních tříd a přípravné třídy. Děti měly jedinečnou příležitost si prohlédnout, jak to v takové „velké škole“ vypadá. Každá školka strávila ve škole hned dvě hodiny. Předškoláci znovu potkali své kamarády, vyzkoušeli si  sednout do školních lavic, měli možnost vzít si na záda i aktovku. Na závěr školáci pomohli předškolákům se splněním jednoduchých úkolů.

Návštěva „velké školy“ byla pro předškoláky velikou motivací, protože proběhla mile a příjemně, jistě všechny děti půjdou v září do školy s nadšením.

Mgr. Vladimíra Vančurová