Na návštěvě v MŠ Pastelka a Sluníčko

Na návštěvu do svých mateřských školek „Sluníčko“ a „Pastelka“ se děti z prvních tříd, ale také z přípravné třídy, moc těšily. Nakreslily svým paním učitelkám krásné obrázky, pro děti do MŠ přibalily něco sladkého, a v pondělí, 8.11.2021, po svačince, se rozdělily podle toho, do které MŠIMG_20211108_111848 chodily a vyrazily zjišťovat, co nového se v té „jejich“ MŠ změnilo. Paní učitelky ve školkách je samozřejmě všechny přivítaly s otevřenou náručí a nestačily se divit všem novinkám, které na ně děti sypaly přímo z rukávu. Potěšilo je, že na ně všichni velmi rádi vzpomínají, dokonce by se někteří i rádi do školky vrátili. Přesto se shodli na tom, že ani ve škole není nuda, protože se každý den učí něco nového a hlavně nemusí po obědě už spinkat, ale mohou tvořit a třeba někdy i „řádit“ ve školní družině. Příjemné povídání jsme ukončili společnou písničkou a zároveň i pozvánkou na návštěvu k nám do školy, aby zase na oplátku školáci mohli provést školou a třídami nastávající školáky, tedy předškoláky. Moc se na ně těšíme a už teď přemýšlíme, co všechno jim společně předvedeme a ukážeme. Máme se čím chlubit.

Za učitelky 1.tříd Mgr. Jana Pavlů