Můj první gól

Ve čtvrtek 21. 5. 2015 se obě první třídy naší základní školy zúčastnily sportovního dopoledne na fotbalovém hřišti v Moravském Krumlově. Celou akci pro nás a pro prvňáčky z Mor. Krumlova připravila FAČR ve spolupráci s místním fotbalovým klubem – www.mujprvnigol.czmuj gol. A jak už název akce sám napovídá, byla zaměřena na hledání fotbalových talentů, ale nejen to, chtěla děti motivovat, aby se věnovaly sportu. Hned úvodem nás přivítal starosta Mor. Krumlova Mgr. T. Třetina, rozdal dětem náramky a trička s logem Můj první gól a nadále se dětem aktivně věnoval. Děti se opravdu nenudily, byly rozděleni po deseti do družstev a střídaly se po 10 minutách na devíti stanovištích. Střílely na branku, zahráli si fotbal na čtyři branky, štafetu, různé honičky, učily se techniku kopu do míče atd. Zkrátka, i když nám počasí moc nepřálo, bylo zataženo a chladno, my jsme se hned zahřáli a měli dobrou náladu. Po vyčerpávajícím sportování nám připravili organizátoři akce moc dobré:) občerstvení. Mockrát všem organizátorům za příjemné sportovní dopoledne děkujeme.

tř. učitelky 1. A  ( Mgr. I. Náhlíková ) a 1.B ( Mgr. J. Benešová )

Mgr. Jana Benešová