McDonalds Cup 2022 – Miroslav a Moravský Krumlov

McDonalds Cup 2022Po delší odmlce proběhl turnaj chlapců a dívek v kopané. Mladší kategorie 1. – 3. třída sehrála 20.4. na domácím hřišti 3 utkání a umístila se na krásném druhém místě, ze kterého byla šance postoupit. To se bohužel nepovedlo kvůli celkovému počtu získaných bodů. Výsledky utkání: Miroslav – Vémyslice 11:2, Miroslav – Prosiměřice 2:5, Miroslav – Moravský Krumlov 4:4. Školu reprezentovali Diviš Š., Pešek D., Jakubec T., Večerka B., Demek M., Matyšek F., Mitráš J., Sprinz V., Urbánek T., Konečný J., Krchňavý M., Plechatý M. Kluci sehráli dobré zápasy a patří jim dík za dobrou reprezentaci školy. O den později měli turnaj i děti 4. – 5. ročníků. Tentokrát se hrálo v Moravském Krumlově a po prvním zápase, který jsme jednoznačně vyhráli bylo jasné, že o 1. postupové místo se utkáme v přímém souboji se Zš Ivančická. Byl to zápas vyrovnaný, ale dvougólový náskok jsme neudrželi a o gól prohráli. Přesto si myslím, že mužstvo podalo dobré výkony a jednotlivci se můžou dále zlepšovat ve svých klubech. Školu reprezentovali Daute D., Ferik R., Bačík N., Janků K., Horáková A., Toufar V., Janíček T., Jelínek A., Löffler A., Tesař P., Konečný T., Urbášek M. Všem patří velké poděkování.

Mgr. Marek Dostál