McDonalds cup

Další ročník minikopané probíhal ve dnech 23. a 24.4. Mladší i starší žáci sehráli 3 utkání ve skupině a nevedli si vůbec špatně. Mladší kategorie hrála v Hostěradicích a zvítězila 6:0 nad Vémyslicemi, 6:1 nad Hostěradicemi, pouze s Prosiměřicemi prohráli 4:0. Školu reprezentovali Jobánek D., Mach J., Hajzner F., Keberle Š., Bačík N., Janků K.,  Horáková A., Konečný T., Jelínek A., Urbášek M., Drábek L., Toufar V. Starší kategorie hrála o den později v Prosiměřicích a prohrála s Prosiměřicemi 2:0, remizovala s Hostěradicemi 4:4 a prohrála s celkovým vítězem ZŠ Pražská Znojmo 5:0. Tento soupeř měl na konci turnaje skóre 17:0, takže zaslouženě postoupil. Především v zápase s Hostěradicemi se ukázalo, že se vyplatí hrát až do konce utkání, protože soupeř vedl po poločase 4:0 a naši kluci nic nevzdali a zaslouženě zápas dotáhli až do remízy. Školu reprezentovali Patočka J., Uher J., Drábek R., Jelínek Martin, Jelínek Matěj, Kacetl V., Karel S., Procházka T., Pelán J., Vlček J. Všechny bych chtěl pochválit za vzornou reprezentaci školy, sportovní chování a pěkné výkony a věřím, že se budou kopané věnovat i nadále.

Mgr. Marek Dostál