Malování vajíček

První jarní den věnovali žáci z 1.B malování a vyvazování velikonočních vajíček na miroslavský skořápkovník. Všem, kteří poctivě vajíčka vyfukovali a posílali nám je do školy, moc děkujeme,IMG_0994 bez Vás by to nešlo!!! Barvičky, štětce i provázky nám zapůjčila děvčata ze zámku a můžu říct, že se děti na malování velice těšily a také si to i pořádně užily. Nevím sice, kdo byl barevnější, jestli vajíčka nebo děti, ale všichni se snažili a nevzdávali se ani při velmi náročném a složitém navlékání vajíček do věnečků. Hromada vajíček zůstala i pro další děti z 1. stupně, aby si rovněž vyzkoušely svoji zručnost. A teď už se mohou s chutí pustit do domácí velikonoční výzdoby a zažít si tu pravou atmosféru jarních svátků. Přejeme všem krásné velikonoční svátky plné slunečních paprsků a hřejivé jarní nálady.

Mgr. Jana Pavlů