Neny a Pája 25. a 26. 6. 2019

IMG_4310Dne 25. a 26. června u nás na škole proběhl koncert slavného zpěváka Nenyho, doplněný o sportovní výkony parkouristy Pavla Mackaniče.

Neny byl na naší škole se svým programem „Staň se hrdinou svého života“ již v roce 2017 a letos svůj motivační program zaměřil na téma „ Člověk je tvor společenský“. Během vystoupení vyprávěl Neny svůj životní příběh, zpíval vlastní písničky a celý koncert okořenil Pavel Mackanič svým parkourem.

Oba „kluci“ zapojili do dění celý dav a pár jedinců se dostalo i na pódium. Buď skákali s Pájou, nebo zpívali s Nenym.

Všichni z publika měli možnost předvést to, co umí, ale jen někteří sebrali odvahu a vystoupili, bravo.

Celé dva dny si děti užily, mohly si zde zakoupit upomínkové předměty, vyfotit se jak s Nenym, tak i s Pájou a všichni mohli dostat autogram.

Z mého pohledu to byla velmi povedená akce a děkujeme klukům, že nám takhle zlepšili poslední dny ve škole.

Na celé akci vypomáhali tito žáci: Robin Lipovský a Natka Nováková 5.B, David Březina 8.A, Žaneta Lapešová 8.A a já, Nikol Bystrianská 8.A. Samozřejmě děkujeme paní učitelce Holcrové, protože nebýt jí, tak za námi Neny a Pavel vůbec nepřijeli.

Užijte si prázdniny a zase další školní rok, ahoj!

Autorem tohoto skvělého videa je David Březina, 8.A