Když rodiče pomáhají

Rodiče, kteří aktivně podporují vzdělávání svých dětí jsou na naší škole vždy vítáni a velmi mě těší, že na miroslavské škole takoví rodiče jsou. Nebojí se nabídnout své zkušenosti, dovednosti nebo podporují různé aktivity školy nějakým hmotným či finančním darem. Tentokrát mohu napsat o štědrém daru paní Horákové (maminka žáků Kuncových), která nám do tříd 3.A a 4.B poslala balíky plné užitečných věcí (řezačky na papír, krabiciKdyž rodiče pomáhají 3 kancelářských papírů, pevné bílé kartičky na popis a výkonné USB flash disky.) Vážím si i aktivity pana V. Antla, který si udělal čas a v rámci výuky “Bezpečná cesta do školy” pro žáky třetích ročníků připravil krátkou přednášku s ukázkou o povinné výbavě silničního kola. Každá taková pomoc je pro nás učitele i žáky příjemným zpestřením výuky a také obohacením vzájemného vztahu mezi žákem, učitelem i rodičem. Všem aktivním rodičům moc děkujeme!

Mgr. Jana Benešová

Když rodiče pomáhají 2Když rodiče pomáhají 1