Jak probíhala distanční výuka v prvních třídách

Výuka na dálku pro prvňáčky rozhodně není jednoduchá, avšak my jsme ji zvládli na výbornou, jako bychom byli ve škole.

Především bych chtěla poděkovat paní učitelce Hanzelové a paní učitelce Šimšové. Ve všechJak probíhala distanční výuka v prvních třídách 1 prvních třídách probíhala vzájemná komunikace a domluva. Vytvořily jsme si mezi sebou přátelskou atmosféru a po celou dobu online výuky jsme si sdělovaly podstatné informace, poznatky a postřehy. Na všem jsme se společně každý den domlouvaly a vše jsme společně konzultovaly. Je úžasné mít takovou podporu mezi kolegyněmi v této nelehké době. Vytvořily jsme silný tým a proto si dovolím tvrdit, že naši prvňáčci, kteří měli distanční výuku každý den, pocítili změnu jen minimálně. Každý den byly děti rozděleny do třech skupin a každá skupinka pracovala pod našim vedením déle než hodinu. Všechny děti byly vždy řádně připraveni na výuku a svědomitě a pilně plnily zadané úkoly. My s kolegyněmi jsme dokázaly do online výuky zahrnout i různé hry, tanečky a básničky. Paní učitelky, děti i rodiče se snažili, aby výuka na dálku byla co nejzajímavější a pestrá a přitom probíhalo běžné vyučování.

Osobně bych chtěla poděkovat všem „mým“ dětem, které byly naprosto úžasné. Udělaly velký pokrok a již se na ně těším v naší třídě ve škole.

Mgr. et Bc. Ivana Klímová