Halloweenské dopoledne v kulturním domě

Zažít halloweenskou párty na vlastní kůži mohli žáci prvního stupně a žáci speciálních tříd ve čtvrtek před podzimními prázdninami. Kulturní dům v Miroslavi se v tento den zásluhou školního parlamentu proměnil ve strašidelný dům. Pro dokreslení atmosféry přišli žáci oblečeniDSCF42911-1024x545 v různých hrůzostrašných kostýmech. Tuto oslavu anglosaského svátku si tak nenechali ujít duchové, čarodějové, kostlivci  nebo upíři. Na strašidla čekaly soutěže, diskotéka, nechyběly ani výtvarné dílny, ve kterých si žáci mohli vyrobit drobné dárečky.

V 1.A třídě žáci oslavovali Halloween ještě následující den. Pro děti bylo připraveno velkolepé překvapení! Maminky dětí nachystaly krásný halloweenský koutek a napekly sladké dobroty, které si děti pochvalovaly nejvíce.

Oslavu dýní a strašidel si všichni žáci náležitě užili. Již teď se všichni těšíme na příští rok!

Za kolektiv

Mgr. Vladimíra Vančurová