Halloween 2017

DSCF3270Už jste se někdy báli ve škole? Ne? Ve středu 25. října se vám to klidně mohlo stát!!!

Tento den byl totiž na naší škole ve znamení halloweenu. Od rána se po škole pohybovala různá strašidla, duchové, pohádkové bytosti, upíři, zombie a spousta jiných neidentifikovatelných tvorů:)) Ani učitelé nezaháleli.

O velké přestávce proběhla  modní přehlídka masek učitelů spojená se soutěží o nejlepší z nich. Ohlas byl obrovský.  O přízeň  žáků bojovala Bílá paní, Sugar Skull, Mrtvá nevěsta, Čarodějnice, Upírka, Barbie, Duch p.uč. Biberlové, Einstein, Sněhurka, Zabiják Kuba, manželé Shrekovi a kouzelný dědeček.

Žáci hlasovali o nejlepší halloweenskou masku učitele s těmito výsledky:

1.  místo – Jakub Popela

2.  místo – Vladimíra Hrušková

3.  místo – Andrea Bartuňková

Běhen hodin se občas školou nesl příšerný vřískot a v suterénu byla připravena strašidelná místnost.

O velké přestávce si žáci v učebně anglického jazyka zazpívali již tradičně píseň This is my favourite pumpkin a několik dalších.

Celý den jsme si opravdu užili a už se těšíme zase za rok.

Za kolektiv učitelů ZŠ Miroslav

Mgr. Jana Kadlecová

Stalo se nám – báli jsme se,

když po Podankách octli jsme se

ve strašidelném sklepení,

kde ozývalo se hrozné kvílení.

Tam Shrek s Fionou vlákali nás mezi svoje strašidla,

báli jsme se jenom chvíli, ta hra se nám líbila.

Sotva jsme se otrkali, do tance se všichni dali.

Smáli se a divočili, až nám z toho došly síly.

Poděkování 9.C a p. uč. Holcrové

za halloweenský program.