Florbalový turnaj ve Znojmě

IMG florbal staršíMezi oblíbený sport už delší dobu patří florbal. Kluci trénují pod vedením pana J. Martínka. Výběr hráčů byl proto zaměřen hlavně na tyto chlapce. Hraje se systém několika skupin, ze kterých vítězové postupují do okresního finále. Chlapci starší kategorie hráli 9.11. a po slušných výkonech získali výhru nad ZŠ Přímětice 2:0, remízu se ZŠ Vrbovec 3:3 a prohráli s Gymnáziem 2:3. Střelci branek Říha M. 2x, Jobánek R. 2x, Krontorád M. 2x, Hladík R. Další hráči kteří reprezentovali školu byli Uher M., Losík T., Počarovský J., Vančura M., Hořčica M., Stix O., Veselý J.

IMG florbal mladší Chlapci mladší kategorie hráli 28.11. a po velmi pěkných a vyrovnaných výkonech porazili ZŠ Přímětice 5:1 a prohráli se ZŠ Šumná 3:5. Střelci branek Kopřiva Č., Stašek K., Plechatý A. 2x, Horák V. 4x. Další hráči kteří reprezentovali školu byli Demuth A., Hanzel T., Hefr A., Drzymalla B., Huraj L., Vala R., Pitra L.

Všem klukům děkuji za velmi dobrou reprezentaci školy a přeji jim, aby je sport nadále bavil.

Za ŠSK Mgr. Marek Dostál