Florbal

8.1. se naše škola zúčastnila turnaje starších chlapců. Ve skupině jsme měli 3 týmy a hrálo se systémem každý s každým. První utkání jsme po bojovném výkonu remizovali 2:2 se ZŠ JUDr. Mareše, druhé utkání bylo velice tvrdé a nepříjemné, protože protivníkem byli hokejisti ze ZŠ Pražské a chvílemi si pletli florbal s hokejem. Toto utkání soupeř jednoznačně vyhrál 9:0, ale výsledek vypadá krutěji než naše předvedená hra. Poslední utkání se ZŠ Olbramovice bylo docela vyrovnané, ale kluci prokázali lepší souhru i zakončení a zvítězili 5:1. Školu reprezentovali Hanzel T., Jobánek R., Hořčica M., Čudan Š., Drzymalla B., Horák V., Stix O., Málek L., Huraj L., Nejedlý B., Lorenc J., Březina J. Klukům děkuji za výbornou reprezentaci školy a přeji jim ať je florbal baví.

Mgr. Marek Dostál