Ekolog na jedničku

Jak jistě všichni víte, naše škola je zapojena do mnoha ekologických aktivit mezi něž patří i sběr vybitých baterií. Těm, kteří se během celého školního roku zapojují, moc děkujeme a oceňujemeIMG_20211014_173915 Vaši snahu pomáhat přírodě. Stejně jako v loňském školním roce i letos přinesl nejvíce baterií našemu školnímu Baterkožroutovi žák ze 4.B třídy, Vojta Vlček. Gratulujeme k vítězství a věříme, že i nadále budete vybité baterie nosit našemu Baterkožroutovi a nebudete je vyhazovat do odpadkového koše. Do kampaně  ve sběru vybitých baterií se v rámci projektu RECYKLOHRANÍ aneb ukliďme si svět zapojilo 178 škol.  Tedy okolo 38 500 žáků! Dohromady odevzdaly 8 498 kg použitých baterií, které budou předány k recyklaci. Pěkný výsledek, nemyslíte?

Mgr. Jana Pavlů