Duben 2026 ve školní družině

V dubnu jsme ve družině trávili čas tvořením, soutěžemi i zábavnými aktivitami. Vyráběli jsme náramky a přívěsky z korálků, zkoušeli tvořit z pryskyřice a věnovali se dalším kreativním činnostem. Povídali jsme si také o Dni Země a ochraně přírody. Vyzkoušeli jsme si běhací kvíz s otázkami o třídění odpadu, o ochraně planety a vyráběli tematické obrázky. Na konci měsíce nás čekala čarodějnická stezka s různými úkoly a kouzelné „čarování“ s jedlou sodou a octem. Za splněné úkoly jsme dostali sladkou odměnu.

Děti a vychovatelky ŠD

HTML galerie Zonerama
HTML galerie 1