Coca cola cup chlapců a dívek

Coca cola cup – chlapci

5.10.se v Olbramovicích  konalo kvalifikační kolo celostátního fotbalového turnaje. Našim klukům se po dobrých výkonech podařilo postoupit do dalšího  kola. Zvítězili nad Moravským Krumlovem, Olbramovicemi, Vémyslicemi a remizovali s Višňovou. Střelci branek Jiřikovský L. 2x, Počarovský J., Uher M., Marek F. Další kolo se konalo 31.10. na umělé trávě v Jevišovicích. Zde už byla úroveň soupeřů vyšší a bohužel se nám nepovedlo vstřelit branku. Dvakrát jsme prohráli o gól s Ivančicemi a Hrušovany, se ZŠ Mládeže Znojmo o dvě branky. Přesto bych chtěl klukům poděkovat za velmi dobrou reprezentaci školy, bojovnost a nasazení. Školu reprezentovali tito žáci: Krontorád M., Říha M., Rolinek J., Veselý P., Krul L., Kopečný J., Hladík R., Talafa R., Uher M., Žuffa R., Mikeš J., Počarovský J., Jiřikovský L., Marek F., Černý P., Loveček J.

Coca cola cup – dívky

V Olbramovicích se odehrálo i 1. kolo dívčího turnaje v kopané. Bylo to 25.10. a naše dívky se utkaly s Olbramovicemi. Po dvou rozdílných poločasech, kdy v první půli vstřelila dvě branky Nikol Krulová to vypadalo na jednoznačný průběh, soupeřky se ale nevzdaly, ve druhé půli snížily, ale naštěstí už nestihly vstřelit další branku. Tímto vítězstvím dívky postoupily do dalšího kola, které se bude hrát na jaře. Budeme holkám držet palce a přát jim hodně sportovního štěstí i pěkné zážitky při dalších utkáních.

Za ŠSK Marek Dostál