Poslední měsíc školního roku byl plný zábavy, pohybu a společných zážitků. Nejvíce času jsme trávili na družinové zahradě, kde jsme si hráli na pískovišti, hráli vybíjenou, fotbal a učili se skákat přes švihadlo. Poslední dny jsme si zpestřili zahradní diskotékou, cukrovou vatou a výbornými lívanci. Velkou radost nám udělala návštěva hasičů, kteří nám připravili pěnovou show, ve které jsme se pořádně vyřádili. Navštívili jsme také dopravní hřiště, zopakovali si dopravní značky a vyzkoušeli si jízdu na motokárách. Poslední družinový den jsme zakončili veselou balónkovou bitvou.
Přejeme všem krásné a slunečné prázdniny!
Děti a vychovatelky ŠD
HTML galerie Zonerama
HTML galerie 1
HTML galerie 1