„BYLO NÁS PĚT“ v brněnském divadle RADOST

521Nebylo nás pět, ale dohromady 48. Ptáte se koho? No přece nás, páťáků! Hned po podzimních prázdninách jsme vyrazili do brněnského divadla Radost, abychom si připomněli velmi známou a také filmově zpracovanou knihu spisovatele Karla Poláčka „Bylo nás pět“.

Humor a legrace na nás číhali doslova na každém kroku. Herci byli velmi spontánní a dokázali vykouzlit úsměv na tvářích všech žáků z 5.A i z 5.B třídy.

Příběh party vesnických kamarádů byl nejen humorný, ale i poučný. Pokud máte chuť a čas, určitě se jeďte do brněnského divadla Radost na představení podívat. A vezměte s sebou celou rodinu, určitě se Vám to bude líbit. My osobně se už nemůžeme dočkat, až se zase společně vydáme za kulturou.

Žáci 5.A a 5.B třídy,

Mgr. Jana Pavlů a Mgr. Vladimíra Hrušková