Byli jsme se pochlubit

Konec prvního školního roku se kvapem blíží a naše letošní prvňáčky čeká jejich první velké a opravdové vysvědčení. Pochlubí se určitě doma, babičkám, dědečků, tetám i strýčkům.IMG_1773 Nezapomínají však ani na své bývalé paní učitelky z MŠ Sluníčko a MŠ Pastelka. Mají toho tolik, s čím by se jim chtěli opět svěřit a co by jim všechno potřebovali sdělit. Už umí číst, psát, bravurně počítat a těch společných zážitků ze školních lavic a na výletech, co společně prožili! Školkové paní učitelky je vždy rády vyslechnou, popovídají si s nimi, ale také zavzpomínají na to, co spolu ve školce tropili a vyváděli. Školkové děti, pod vedením svých zkušených učitelek, si pro školáky připravily perfektní program a vynikající občerstvení. Letos jsme do mateřských školek zavítali dokonce dvakrát a pokud to bude jen malinko možné, zajistíme si návštěvu i jako druháci. Tentokrát však bude návštěva ryze pracovní, protože jsme se domluvili, alespoň v MŠ Sluníčko, na společném plnění úkolů v projektu Recyklohraní a Prototýpci rostou v Miroslavi. Na spolupráci se už teď moc těšíme!

Mgr. Jana Pavlů